Kalbos: 
Valiutos:  EUR
Pulse Racer
Pulse Racer

Kodas: co pulse racer

44.00 EUR

Gamintojas: Cornilleau

Spalva: 

Kempinės Storis : 

Kiekis:
Sandėlyje:
0 

Pulse Racer

 

    PULSE Racer (43°) -Profesionalams, kurių pagrindiniai prioritetai yra malonumas, kamuoliuko prisilietimo ir garso kokybės pojūtis.

Platus ‚PULSE‘ gumos pasirinkimas yra svarbaus trijų šalių mokslinių tyrimų ir plėtros programos tarp ‚Cornilleau‘, ‚Michelin‘ ir geriausių Japonijos ekspertų rezultatas.

Gumos viršutinis sluoksnis yra pagamintas iš 90% natūralaus kaučiuko. Dėl specialios išlenktos dantukų formos atsitrenkus kamuoliukui i paviršių, pastarasis idumba, o tai leidžia pasiekti ypatingai gera sukibimą, vykstant greitam žaidimui.

Taip pat dėka unikalios savo dantukų formos ‚Spin-Drive‘ technologija turi 3 pranašumus: didesnį sukimą, gerą kontrolę, bei elastingumo ilgaamžiškumą.Novatoriška sudėtimi,  suderinamumu tarp atskirų elementų, ‚DynaCell‘ kempinė pasiekia aukščiausią energijos ir garso lygmenį.

Ilgaamžiškumas: Efektyvaus sukimo, ‚Spin-Drive‘ ir ‚DynaCell‘ technologijų derinys garantuoja jums puikų stabilumą, bei dviejų pagrindinių žaidimo kriterijų - sukimo ir greičio nekintamumą.

 

Additional Info

  • Žaidimo stilius:OFF+
  • Kempinės kietumas:43
  • Kempinės storis:2.0 mm / 2.2 mm
  • Pagaminta:Japan

Prekių krepšelis
Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

Naujausi straipsniai